Atv
Rhino 700
Opis
Kada pričamo o ozbiljnom poslu, timski rad je bitan. Rhino 700 će Vam omogućiti kretanje po zahtjevnom terenu - "side-by-side". U srcu ovog modela nalazi se 686 ccm agregat koji nudi okretni moment za odličnu trakciju. Potpuno neovisan ovjes i "On-Command®" sustav pogona pružaju komfor tijekom napornog radnog dana - dok veliki 30 litarski spremnik goriva znači više vremena provedenog u radu. Niska potrošnja goriva i minimalni zahtjevi za održavanje kao i ponuda dodatne opreme za dodatnu pomoć u radu. "Special Edition"model dolazi u "Sunset Metallic" boji sa aluminijskim naplatcima.
Bilo da ste zaposleni suradnici ili samo dva prijatelja koji žele avanturu i adrenalin - krenite u nepoznato s Yamaha "side-by-side" vozilom. Robustan izvana, udoban iznutra, opremljen vrhunskom tehnologijom, Rhino karakterizira niska potrošnja goriva i minimalni zahtjevi za održavanjem. Zahvaljujući dubokim sjedalima, podesivim sigurnosnim pojasevima i konvencionalno postavljenim prečkama za prihvat, udobnost je zajamčena. Također, tu je i veliki teretni prostor.
Precizan dizajn agregata
Tekućinom hlađeni, 686 ccm, 4-taktni agregat dizajniran je za visoki okretni moment u niskom i srednjem području rada. Rezultat je povećana trakcija na svim vrstama terena. Yamaha EFI sustav pruža impresivnu i uglađenu snagu.
"Ultramatic®" sustav prijenosa
Potpuno automatski prijenos - sa brzim i sporim prijenosnim omjerima - doprinosi bezbrižnom i uzbudljivom iskustvu rukovanja Rhino 700.
On-Command® 2WD/4WD sustav pogona
Kada teren postane uistinu zahtjevan, prebacite iz 2WD u 4WD mod rada - ili blokirajte diferencijal pritiskom na prekidač. Na taj način sva snaga agregata dolazi ravno na teren.
Neovisan ovjes
Ova vrsta naprednog ovjesa osigurava stalni kontakt gume s tlom - čak i na neravnoj podlozi. Na taj način veća trakcija i komfor su osigurani.
Dvostruke hidraulične prednje i stražnje disk kočnice
Fantastične performanse kočnica osiguravaju prednje i stražnje disk kočnice. Parkirna kočnica osigurava da Rhino ostane tamo gdje ste ga i ostavili.
Digitalna instrument tabla
Digitalna instrument tabla sa višenamjenskim LCD zaslonom karakterizira brzinomjer, odometer, brojač sati, 4WD status, poziciju prijenosa, pokazivač sati i mjerač goriva.
Komforna dvostruka sjedala
Velika, posebno dizajnirana sjedala sa podesivim pojasevima pružaju udobnost prilikom cjelodnevne vožnje.
Tovarni prostor i dodatna oprema
Prostrani tovarni prostor može prevesti do 181 kg tereta. Uz ponudu dodatne opreme - vitla, setovi svjetala i punjači akumulatora... pomažu u radu.
Detalji:
- Tekućinom hlađeni, 686 ccm, 4-taktni agregat sa EFI sustavom
- Niska potrošnja goriva i minimalni zahtjevi za održavanjem
- "Ultramatic®" sustav prijenosa sa hodom unazad
- "On-Command®" sustav pogona 2WD/4WD sa blokiranim diferencijalom
- Potpuno neovisan ovjes na svim kotačima
- Dsik kočnice sprijeda i straga
- Veliki 30-litarski spremnik goriva
- Udoban interijeru automobilskom stilu
- Višenamjenski digitalni LCD zaslon
- Snažna vrata sprječavaju ulaz vode i blata u vozilo
Cijena * |
|
|---|---|
| Rhino 700 | 107.500 Kn (sa PDV-om) |
| Rhino 700 SE |
115.000 Kn (sa PDV-om) |
* Sve gore navedene cijene su neobvezujuće, informativne gotovinske maloprodajne cijene
Specifikacije
AGREGAT |
|
|---|---|
| Zapremina | 686 ccm |
| Sustav hlađenja | Vodeno hlađenje |
| Tip agregata | 4 takta, 1 cilindar, SOHC |
| Promjer x hod | 102.0 mm x 84.0 mm |
| Omjer kompresije | 9.2 : 1 |
| Podmazivanje | Uljna pumpa |
| Napajanje gorivom | EFI |
| Sustav paljenja | TCI |
| Sustav pokretanja | Električno |
| Sustav prijenosa | Yamaha Ultramatic® V-remen |
| Pogon | Kardan, On-Command® 2WD/4WD/zaključavanje diferencijala |
| Spremnik za gorivo | 30 lit |
| Spremnik za ulje | 3 lit |
ŠASIJA |
|
|---|---|
| Sustav prednjeg ovjesa | Neovisna dvostruka A ruka, s podešavanjem predopterećenja u 5 položaja, 185 mm hod |
| Sustav stražnjeg ovjesa | Neovisna dvostruka A ruka, s podešavanjem predopterećenja u 5 položaja, 230 mm hod |
| Prednja kočnica | Dupli hidraulični diskovi |
| Stražnja kočnica | Dupli hidraulični diskovi |
| Prednja guma | AT 25 x 8 - 12 |
| Stražnja guma | AT 25 x 10 - 12 |
DIMENZIJE |
|
|---|---|
| Ukupna dužina | 2.885 mm |
| Ukupna širina | 1.385 mm |
| Ukupna visina | 1.853 mm |
| Visina sjedala | 818 mm |
| Međuosovinski razmak | 1.910 mm |
| Min. udaljenost od tla | 280 mm |
| Ukupna težina | 540 kg |
MAX. OPTEREĆENJE |
|
|---|---|
| Tovarni prostor | 181 kg |










